Manipulátor Kubota KTH4815 | Staves s.r.o.

Manipulátor Kubota KTH4815

Nový teleskopický manipulátor Kubota KTH4815 je vyvinutý speciálně pro stísněné prostory. Přes svou komfortní a prostornou kabinu zůstává stále velmi kompaktní - vměstná se i do těsného prostoru uvnitř budov, protože  na šířku a výšku nepřesáhne 2 m. Díky škále přídavných zařízení je velmi univerzální a dokáže splnit nejednu práci na stavbě, zahradě, zemědělské farmě nebo i v průmyslovém odvětví. 

Manipulátor dokáže pracovat s břemenem o hmotnosti 1,4 tuny až ve výšce 4,8 metrů. Základem pro úspěšnou práci a vysokou spolehlivost jsou kvalitní motory Kubota a hydrostatický pohon. Díky řízení všech čtyř kol a malým rozměrům disponuje výbornou manévrovatelností. Paralelní vedení vidlí usnadňuje práci s paletami, což ocení majitelé skladů i pracovníci na stavbách. Samozřejmostí u strojů značky Kubota je dobrý servisní přístup.

Práci si můžete usnadnit a zpříjemnit řadou volitelných doplňků, například přídavnou hydraulikou (až 3 okruhy!), 100% zámkem diferenciálu přední nápravy, 7" displejem a 2 kamerami, rádiem, elektrickými zásuvkami či vyhříváním.

Produktovou stránku manipulátoru naleznete zde.

Stáhnout

Produktový leták

PDF, 1 964 kB

angličtina