AKCE na ruční hydraulické nářadí | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

AKCE na ruční hydraulické nářadí

Akce ukončena!

Děkujeme Vám za využití nabídky na výhodný nákup setů hydraulických ručních zařízení Chicago Pneumatic.

Rychle, efektivně a snadno!

...tak se pracuje s ručním hydraulickým nářadím značky Chicago Pneumatic! Všestrannost nářadí oceníte při každodenním dojíždění na pracoviště, odkud se po vykonání práce za pár hodin přesouváte zase jinam. Komplexní řada produktů od kladiv až po kotoučové pily a vodní čerpadla byla vytvořena pro rychlé vykonání práce s minimálním úsilím. Tato zařízení jsou ideální k renovacím budov, údržbám silnic či technické infrastruktury – zkrátka do každé situace vyžadující mobilitu a flexibilitu. Přenosné nářadí se uplatní kdekoli, za jakýchkoli povětrnostních podmínek a bez závislosti na dodávkách elektřiny či tlakového vzduchu.

Podstatným aspektem je také ekonomický provoz ručního hydraulického nářadí CP. Agregáty jsou zcela přijatelnou alternativou mnohem rozměrnějších pneumatických kompresorů a napomáhají efektivnějšímu využití rozpočtu na menších stavbách nebo v půjčovnách. Nářadí lze připojit i na hydraulický okruh bagru nebo smykem řízeného nakladače pomocí FlatFace spojek, takže nebudete závislí na 1 agregátu v případě potřeby pracovat s větším množstvím nářadí najednou.

Po dohodě Vám můžeme výhody hydraulického nářadí v praxi ukázat přímo v podmínkách, ve kterých byste je chtěli využít.

Nabídka - akční set 1

Nabídka - akční set 1

Chicago Pneumatic PAC P9 je nejmenším a nejlehčím z řady hydraulických agregátů CP. Pro snazší transport je vybaven pojezdovými koly a sklopnou rukojetí. Je vybaven benzínovým motorem Honda o výkonu 6,7 kW, rychle dosahuje provozní teploty, snadno se ovládá a je velmi kompaktní.

Chicago Pneumatic BRK 25D je výkonné hydraulické ruční kladivo ideální pro demoliční, renovační a další práce v horizontální poloze. Je robustní, ale díky menším rozměrům se dobře ovládá. Dosahuje pracovní frekvence 2300 úderů za minutu.

Nabídka - akční set 2

Nabídka - akční set 2

Chicago Pneumatic PAC P13 je hydraulický agregát s průtokem až 30 l/min., přičemž je stále velmi kompaktní a snadno přenosný. Agregát je poháněn benzínovým motorem Honda o výkonu 9,7 kW. Stejně jako další agregáty z naší nabídky se zahřeje na správnou provozní teplotu během několika minut i v zimním období. Agregáty jsou také standardně vybaveny systémem pro regulaci spotřeby v případě, že nářadí nepracuje, což se promítá do snížení spotřeby paliva, pro které má agregát nádrž o objemu 6,5 l.

Chicago Pneumatic BRK 40VR je 25 kg těžké univerzální kladivo vhodné pro demolice a rekonstrukce a také pro použití v půjčovnách či na železnicích. Pracovní frekvence - 1400 úderů za minutu.

Chicago Pneumatic SAW 14 je menší z modelů v naší nabídce hydraulických ručních stavebních pil. Vyznačuje se velkým otevřeným úhlem pro snazší řezání do hloubky až 133 mm. Lze ji na přání vybavit setem pro vodní chlazení řezů.

Ukázky použití

Ke stažení

Stáhnout

Ruční hydraulické nářadí CP

PDF, 1 654 kB

Produktová brožura s kompletním přehledem modelů