Půjčovna stavebních strojů a techniky | Staves s.r.o.

Půjčovna stavebních strojů a techniky

Půjčovna Staves nabízí stavební stroje, přídavná hydraulická zařízení a lehkou stavební techniku. Všechny regionální pobočky naší půjčovny stavební techniky jsou vybaveny tak, abyste si mohli pronajmout vše dle našeho sloganu:

Půjčovna stavebních strojů a techniky

Stavební stroje pronajímáme bez posádky i s profesionální obsluhou, která rychle a kvalitně provede požadované zemní, výkopové či demoliční práce. Zapůjčením stroje od nás máte možnost ušetřit investiční prostředky a provádět stavební práce bez starostí o servis a povinné revize stroje, případně i bez personálních starostí. V případě dlouhodobého pronájmu strojů, hydraulických zařízení i drobné stavební mechanizace nabízíme individuální výhodné ceny.

Ceník a podmínky půjčovny stavebních strojů

Níže si můžete stáhnout Ceník půjčovny Staves a Podmínky půjčovny Staves v aktuální platné podobě. Ceny a podmínky uvedené v předchozích verzích jsou neplatné, rovněž si vyhrazujeme právo změny před vydáním nové verze. Věnujte prosím i pozornost pojistným podmínkám, kde je uveden předepsaný způsob zabezpečení strojů a dalšího vybavení. Děkujeme Vám za zájem o naše služby!

Stáhnout

Ceník půjčovny Staves

PDF, 2 558 kB

verze 2023-2024/1

Stáhnout

Podmínky půjčovny Staves

PDF, 270 kB

verze 2023/1