Stavební stroje Auger Torque | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

AugerTorque

AugerTorque

AugerTorque byl založen v roce 1998 a v současnosti má 6 výrobních závodů po celém světě. Značka klade důraz na inovace a použití kvalitních materiálů které prodlužují životnost přídavných zařízení i samotných nástrojů. 

RÝHOVAČE 

Řetězové příkopové rýhovače Augertorque lze upevnit na smykem řízené nakladače, minirýpadla či rýpadla. Jsou schopny hloubit rýhy o hloubce až 1,5 m a šířkách od 100 do 300 mm pro instalace kabelových a telefonních vedení, vodovodních přípojek, zavlažovacích zařízení atd. Rýhovače mohou pracovat nejen ve standardní zemině a kamenité zemině, ale v provedení heavy duty i v materiálech o stupni tvrdosti třídy 5. 

VRTACÍ ZAŘÍZENÍ

Vrtací zařízení je vhodné pro vrtání v průměrech od 0,1 do 1,5 m do hloubky až kolem 10 m. S ohledem na tvrdost vrtaného materiálu lze vybrat různé typy vrtáků. Kompaktní rozměry vrtacího zařízení umožňují následovat vrták i pod úroveň terénu a dosáhnout tak ještě větší hloubky, patentované uložení zubů v těle vrtáku předchází jejich ztrátě a přispívá k prodloužení jejich životnosti.

Vrtací zařízení AugerTorque je také ideální pomocník pro výstavbu plotů a ohradníků. Vyvrtáte díry požadovaného průměru, vyměníte vrták za míchačku, umícháte beton a sloupky zalijete. Můžete je použít i na vrtání pilířů, základů pro zídky a protihlukové stěny či sázení stromků. 

Více informací o výhodách vrtacích zařízení AugerTorque naleznete zde.