STAVES partneři a oborová spolupráce | Staves s.r.o.

STAVES partnerství a oborová spolupráce

SPOLUPRÁCE

Asociace půjčoven stavební techniky

Asociace půjčoven stavební techniky byla založena 23.2.2011. Cílem Asociace je především přispět k vytvoření vyspělého a korektního prostředí v oblasti půjčování stavební  techniky. APST zastupuje zájmy svých členů v oblasti legislativy, technických, ekonomických, daňových a právních informací. APST je zároveň členem Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR.

Staves je členem Asociace půjčoven stavební techniky

Sdružení dovozců stavebních strojů

Sdružení dovozců stavebních strojů, založené v roce 2000, je organizací prezentující prakticky kompletní přehled dovozců stavebních strojů do České republiky. Od založení je SDSS zaměřeno především na vytvoření vyspělého a korektního prostředí v oblasti prodeje stavebních strojů.

Staves je členem Asociace dovozců stavební techniky

Z OBORU

Bagry.cz

Velmi navštěvovaný informační portál pro všechny příznivce stavební a manipulační techniky s rozsáhlou publikační činností, bazarem použité stavební techniky, katalogem firem, registrem odcizených strojů a velmi aktivní uživatelskou základnou.

Prohlédněte si nezávislé recenze našich strojů vydané serverem bagry.cz:

Staves podporuje server Bagry.cz

PODPORUJEME

Ryzáček, z.s.

Zapsaný spolek Ryzáček je nestátní nezisková organizace provozující hiporehabilitaci a další aktivity spojené s využitím koní.

Staves podporuje Ryzáček, z.s.