Pásové minidumpery Cormidi | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Cormidi

Cormidi

Pásové minidumpery Cormidi

Minidumpery jsou vhodné všude tam, kde je kvůli ztíženým podmínkám obtížná bezpečná manipulace a přeprava jakýchkoliv těžkých nákladů. Stavby a stavební provozy, zemědělství, zahradnictví, objekty ve svazích, nerovné a špatně přístupné terény. Právě zde jsou minidumpery univerzálním a velmi šikovným pomocníkem.

Všechny minidampery jsou vybaveny motory s vysokým výkonem, nízkou spotřebou a spolehlivým chodem. Hydraulický pohon je založen na čerpadlech s proměnlivým průtokem, což poskytuje dokonalou kombinaci rychlosti a výkonu požadovanou obsluhou. Tyto typy čerpadel dávají zároveň stroji schopnost poradit si i v extrémním terénu. Vybavení strojů hned dvěma těmito čerpadly zajišťuje schopnost nakládat a zdvihat současně i během jízdy.

Naše minidumepry jsou schopny jednoduše pracovat v různě měkkém terénu, na sněhu i v blátě, můžou sjíždět či vyjíždět schody a zdolají i úzké a šikmé cesty. Výkyvné kladky pásového podvozku jsou vyrobeny pro pohodlnou a plynulou jízdu i na členitém terénu tak, aby náklad jakéhokoliv charakteru zůstal bezpečně v korbě. Minidumper Cormidi je možno vybavit přídavným hydraulickým okruhem, k němuž je možné připojit celou škálu přídavných zařízení a ručního nářadí, což určuje stroje Cormidi k opravdu mnohostrannému využití, které usnadňuje i systém rychlé výměny Quick Attach.