Pásové minidumpery Cormidi | Staves s.r.o.

Cormidi

Cormidi

Pásové minidumpery Cormidi

Minidumpery jsou vhodné všude tam, kde je kvůli ztíženým podmínkám obtížná bezpečná manipulace a přeprava jakýchkoliv těžkých nákladů. Stavby a stavební provozy, zemědělství, zahradnictví, objekty ve svazích, nerovné a špatně přístupné terény. Právě zde jsou minidumpery univerzálním a velmi šikovným pomocníkem.

Všechny minidampery jsou vybaveny motory s vysokým výkonem, nízkou spotřebou a spolehlivým chodem. Hydraulický pohon je založen na čerpadlech s proměnlivým průtokem, což poskytuje dokonalou kombinaci rychlosti a výkonu požadovanou obsluhou. Tyto typy čerpadel dávají zároveň stroji schopnost poradit si i v extrémním terénu. Vybavení strojů hned dvěma těmito čerpadly zajišťuje schopnost nakládat a zdvihat současně i během jízdy.

Naše minidumepry jsou schopny jednoduše pracovat v různě měkkém terénu, na sněhu i v blátě, můžou sjíždět či vyjíždět schody a zdolají i úzké a šikmé cesty. Výkyvné kladky pásového podvozku jsou vyrobeny pro pohodlnou a plynulou jízdu i na členitém terénu tak, aby náklad jakéhokoliv charakteru zůstal bezpečně v korbě. Minidumper Cormidi je možno vybavit přídavným hydraulickým okruhem, k němuž je možné připojit celou škálu přídavných zařízení a ručního nářadí, což určuje stroje Cormidi k opravdu mnohostrannému využití, které usnadňuje i systém rychlé výměny Quick Attach.