ALLU společnost | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

ALLU společnost aneb Úspěšný příběh dneška a budoucnosti

ALLU je soukromá finská společnost, založená v roce 1985 pod názvem Ideachip, která se specializuje na výrobu a vývoj přídavných zařízení a strojů pro eliminaci ekologických zátěží a zlepšování životního prostředí, a také pro obnovu a tvorbu krajiny.

Hlavním výrobním sortimentem jsou:

  • ALLU třídící a drtící lopaty

  • ALLU stabilizační zařízení PMX a PF

Firma ALLU účinně reaguje na měnící se požadavky zákazníků vývojem nových technických řešení a metod, díky čemuž si drží pozici průkopníka a lídra v odvětví třídicích a drticích lopat a zařízení na zlepšování zemin.

Důležitou stránkou procesu vývoje sortimentu je, že ALLU neustále hledá, společně se svými zákazníky, nové možnosti aplikací svých ALLU-výrobků a vyvíjí nová, technicky a ekonomicky vhodná řešení. Společnost se také koncentruje na další možnosti zvyšování výkonu a spolehlivosti svých výrobků, proto nyní nalezneme třídicí a drticí lopaty na nosičích od 1 do přibližně 300 tun.

ALLU je uznávaným mezinárodním dodavatelem zařízení a příslušenství. Ve své hlavní výrobní náplni, kterou jsou třídící a drtící lopaty, má ALLU zcela vedoucí postavení. Své výrobky dodává do více jak 50 zemí po celém světě. A stále získává nové a nové oblasti.

Hlavní sídlo a výrobní závod firmy ALLU jsou ve Finsku. Své vlastní pobočky má firma ve Švédsku, Německu, Francii, Velké Británii, USA a Číně. Dalšími důležitými oblastmi obchodu je kromě Evropy také Kanada, Japonsko, Jižní Amerika. V současnosti má ALLU fungující, kvalifikovanou velkoobchodní síť ve více jak 30 státech.