Bagry pro půjčovnu DEK: Kubota KX-018 | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Bagry pro půjčovnu DEK: Kubota KX-018

Slavnostní předání bagrů

V pondělí 21. srpna jsme v sídle společnosti v Praze - Hostivaři předali slavnostně první část minibagrů Kubota. Věříme, že budou v půjčovně klientům společnosti DEK skvěle a dlouho sloužit a že i nový majitel bude mít možnost brzy ocenit kvalitu našich minirýpadel.

Kubota KX-018

Firma DEK se s ohledem na potřeby svých klientů rozhodla pořídit minibagr KX-018, druhý nejmenší model s kabinou a třetí nejlehčí v řadě kompaktních rýpadel (KX). Model KX-018 má 1,8 tuny, motor Kubota o výkonu 12 kW a díky výkonnému přídavnému okruhu umožňuje práci nejen s klasickou podkopovou nebo svahovací lopatou, ale i řadou menších přídavných zařízení - demoličním kladivem, drapákem nebo vrtacím či rýhovacím zařízením. KX-018 má navíc roztažitelný podvozek, který zlepšuje stabilitu stroje, a je vybaven i systémem zabezepečení proti provozu v případě odcizení stroje (Kubota Anti-Theft). Více o modelu zde.

Součástí dodávky pro DEK byly 2 podkopové a jedna svahovací lopata pro každý bagřík. Všechna minirýpadla byla navíc dodána ve firemní červené barvě na přání.