Legendární „mikro“ rýpadla Kubota přichází v páté generaci | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Legendární „mikro“ rýpadla Kubota přichází v páté generaci

Neuvěřitelně kompaktní a vysoce spolehlivé – nové modely K008-5 a U10-5 nabízí vysoký poměr výkonu a hmotnosti – roztažitelný podvozek známý z předešlých generací z nich činí ideální volbu pro náročné úkoly v malých prostorech.

Vysoký výkon, nízké emise, mimořádná spolehlivost a ekonomičnost díky působivému motoru Kubota o výkonu 7,6 kW (10,3 HP) splňujícímu emisní normu Stage V.

Pro snížení rizika poškození hydraulického vedení jsou hadice přídavného okruhu vedeny uvnitř výložníku a konce s rychlospojkami jsou pohodlně umístěny na koci výložníku.

Roztažitelný podvozek umožňuje změnit šířku stroje o 16 cm (24 cm u U10) a tím zajistit snadný přístup do úzkých prostor, nebo větší šířku pro lepší stabilitu.

Mechanický rychloupínač Lehnhoff MS01 umožňuje rychlou výměnu různých přídavných zařízení bez další potřeby nářadí.

Ergonomicky navržené ovládání obsluhy je navržené pro snadné použití, výbornou viditelnost a pohodlí.

Vylepšené bezpečnostní prvky včetně pojistky hydrauliky, LED světel na výložníku až po dobře viditelný oranžový bezpečnostní pás s alarmem s ochranným systémem ROPS je ve standardní výbavě.

 

Motor Kubota

K008-5 a U10-5 jsou poháněny působivým motorem Kubota D722. Unikátní systém spalování Kubota Three Fortex System snižuje emise výfukových plynů, hluk a vibrace. Motor splňuje všechny aktuální platné emisní předpisy. Díly, které vyžadují běžnou údržbu a kontrolu, jako jsou vzduchový filtr, odlučovač vody, palivový filtr, alternátor a startér jsou snadno přístupné – jednoduše zvednete kryt se sedadlem pro obsluhu.

 

Zvýšený standard

Nové modely mají již ve standardu dobře známý systém proti krádeži Anti Theft, již zmíněný mechanický rychloupínač a obousměrný přídavný hydraulický okruh vhodný pro hydraulické kladivo, vrtací zařízení, svahovací lopatu apod.

Nové modely jsou ve Stavesu k vidění již od začátku srpna a můžete si je zde prohlédnout a vyzkoušet.