Okruhy pro Kubotu KX019-4 | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Okruhy pro Kubotu KX019-4

Od letošního roku je možno na přání zákazníka, doobjednat pro dvoutunová minirýpadla Kubota KX019-4 tři různé sady přídavných hydraulických okruhů. Jedná se buď o druhý přídavný hydraulický okruh proporcionálně ovládaný „SP2“, nebo druhý a třetí okruhu „SP2 a SP3“, kdy SP3 je vždy speciálně nainstalován pro použití hydraulického rychloupínače, nebo druhého, třetího a čtvrtého hydraulického proporcionálního okruhu „SP2, SP3 a SP4“.

Tato možnost je již dobře známá pro rypadla Kubota o hmotnosti nad 3,5 tuny. Navíc u strojů od 2 do 3 tun lze mít hydraulický okruh SP2 a SP3 pro rychloupínač. Protože minirýpadla jsou stále častěji používána kromě na výkopové práce i na speciální práce s různým přídavným zařízením, rozhodla se Kubota doplnit možnosti přídavných hydraulických okruhů i pro rypadlo hmotnosti 1,9 tuny. Ve standardní výbavě KX019 je proporcionální přídavný hydraulický okruh „pouze“ jeden, což většině uživatelům naprosto stačí a vyhovuje, protože tím mohou pracovat se standardními přídavnými zařízeními, jako jsou hydraulické kladivo, vrtací zařízení nebo svahovací lopata. Občas se najde náročnější zákazník, který chce používat např. drapák s otočí, dokonce společně s naklápěcí hlavou powertiltem a hydraulickým rychloupínačem a tam právě najde uplatnění instalace těchto dalších možností přídavných hydraulických okruhů.

KX019 s powertiltem a drapákem s otočí

KX019 s powertiltem a drapákem s otočí

KX019 s powertiltem a lopatou

KX019 s powertiltem a lopatou

Popis ovládacích prvků SP2/SP4

Popis ovládacích prvků SP2/SP4

Popis ovládacích prvků SP3

Popis ovládacích prvků SP3

Firma Staves s.r.o. jakožto jediný oficiální dealer stavební techniky Kubota právě v těchto dnech předávala jedné zahradnické společnosti Kubotu KX019 osazenu těmito okruhy. Výhodou takových originálních sad je, že je lze kdykoli domontovat. Zákazník si tedy může zakoupit stroj standardní a až po zjištění potřeby dalšího přídavného hydraulického okruhu, či okruhů, je lze u Stavesu objednat a nechat nainstalovat.

Nastavení průtoku oleje pro SP2/SP4

Nastavení průtoku oleje pro SP2/SP4

Pohled na joysticky ovládání

Pohled na joysticky ovládání

KX019-4 s nainstalovanou SP2

KX019-4 s nainstalovanou SP2

Detail SP1 standard a SP2

Detail SP1 standard a SP2