Nový kolový minidumper | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Nový kolový minidumper

Na naší půjčovně jsme pro vás od srpna nachystali nový kolový minidumper dánského výrobce HG – Super Skub. Jedná se o alternativu k pásovým minidumperům, které z naší půjčovny dobře znáte, jsou oblíbené a v létě rozpůjčované takřka všechny.
Hodí se pro všechny, kteří potřebují převážet těžký materiál ve stísněných prostorech a protože je na kolovém podvozku, tak je i šetrný k pojížděnému povrchu. Je snadno ovladatelný a vyžaduje pouze minimální údržbu. Kromě toho je vybaven hydraulickým sklápěním, bezpečnostním zařízením chránícím proti zachycení a nízkou nakládací výškou pouze 93 cm.

Nový HG Super Skub uveze najednou až 750 kg nákladu nebo 550 l písku, což je 8x více než uvezou klasická kolečka. Díky speciálnímu zavěšení se se strojem snadno manipuluje, a to i při plném zatížení. HG Super Skub je široký pouze 85 cm, proto se dokonale hodí do stísněných prostor. Super Skub používá motor Honda GX200 o výkonu 6,5 HP. Díky robustní konstrukci má Super Skub dlouhou životnost a vyžaduje minimální servis, je navržen tak, aby splňoval ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky.
Super Skub je obzvlášť oblíbený u zahradníků, menších stavebních firmách, zemědělců, zedníků nebo půjčovnách. Přijďte si jej k nám do půjčovny vyzkoušet.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=nt3A05zL7Ok&feature=emb_logo