Nový kolový minidumper | Staves s.r.o.

Nový kolový minidumper

Na naší půjčovně jsme pro vás od srpna nachystali nový kolový minidumper dánského výrobce HG – Super Skub. Jedná se o alternativu k pásovým minidumperům, které z naší půjčovny dobře znáte, jsou oblíbené a v létě rozpůjčované takřka všechny.
Hodí se pro všechny, kteří potřebují převážet těžký materiál ve stísněných prostorech a protože je na kolovém podvozku, tak je i šetrný k pojížděnému povrchu. Je snadno ovladatelný a vyžaduje pouze minimální údržbu. Kromě toho je vybaven hydraulickým sklápěním, bezpečnostním zařízením chránícím proti zachycení a nízkou nakládací výškou pouze 93 cm.

Nový HG Super Skub uveze najednou až 750 kg nákladu nebo 550 l písku, což je 8x více než uvezou klasická kolečka. Díky speciálnímu zavěšení se se strojem snadno manipuluje, a to i při plném zatížení. HG Super Skub je široký pouze 85 cm, proto se dokonale hodí do stísněných prostor. Super Skub používá motor Honda GX200 o výkonu 6,5 HP. Díky robustní konstrukci má Super Skub dlouhou životnost a vyžaduje minimální servis, je navržen tak, aby splňoval ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky.
Super Skub je obzvlášť oblíbený u zahradníků, menších stavebních firmách, zemědělců, zedníků nebo půjčovnách. Přijďte si jej k nám do půjčovny vyzkoušet.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=nt3A05zL7Ok&feature=emb_logo