Pásový minidumper Cormidi | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Pásový minidumper Cormidi - univerzální pomocník

Pásové minidumpery jsou vhodné všude tam, kde je kvůli ztíženým podmínkám obtížná manipulace a přeprava jakýchkoli těžkých nákladů. Stavby a stavební provozy, zemědělství, zahradnictví, objekty ve svazích, nerovné a špatně přístupné terény. Právě zde jsou minidumpery univerzálním a velmi šikovným pomocníkem.

Výkonnost a spolehlivost

Všechny minidumpery jsou vybaveny dieselovými motory Kubota, které zaručují vysoký výkon, nízkou spotřebu a spolehlivý chod. Dají se však objednat i se slabším dieselem Yanmar, nebo benzinovým motorem Honda.

Hydraulický pohon je založen na čerpadlech s proměnlivým průtokem. To umožňuje dokonalou kombinaci rychlosti a výkonu požadovanou zákazníkem. Tyto typy čerpadel dávají stroji schopnost poradit si i v extrémním terénu. Dvě čerpadla s proměnlivým průtokem zajišťují, že je možné nakládat a zdvihat současně i během jízdy.

 

Manévrovatelnost a bezpečnost

Jsou schopny jednoduše pracovat v různě měkkém terénu, na sněhu i v blátě, můžou sjíždět či vyjíždět schody a zdolají i úzké a šikmé cesty. Výkyvné kladky pásového podvozku jsou vyrobeny pro pohodlnou a plynulou jízdu i na členitém terénu tak, aby náklad jakéhokoliv charakteru zůstal bezpečně v korbě.

 

Využitelnost a všestrannost

Minidumper je možno vybavit přídavným hydraulickým okruhem, k němuž je možné připojit celou škálu přídavných zařízení a ručního nářadí, což určuje stroje Cormidi k opravdu mnohostrannému využití.