Příslušenství Cangini | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Příslušenství Cangini

Chápeme, že každý den pracujete na přeplněných staveništích, a že vaše stroje musí fungovat bezchybně a dlouhou dobu. Kvůli tomu chceme zajistit, aby naše příslušenství bylo vysoce spolehlivé a odolné v náročných podmínkách. Nabízíme vám ty nejlepší produkty a nejlepší technologie, na které se můžete při práci spolehnout.

SROVNÁVACÍ RADLICE S LASEROVÝM NAVÁDĚNÍM

SROVNÁVACÍ RADLICE S LASEROVÝM NAVÁDĚNÍM

Ovládací panel uvnitř kabiny předává povely do řídící jednotky prostřednictvím bezdrátové komunikace. To umožnuje uzavření kabiny, aniž by tomu bránily kabely. Nová stabilizační lyžina snižuje sklon stroje a zlepšuje vyrovnání a zhutnění.

video ZDE:

MULČOVAČ DO LESNÍCH POROSTŮ

MULČOVAČ DO LESNÍCH POROSTŮ

Velký výkon, maximální odolnost. Hydraulické okruhy a motor jsou chlazeny systémem nuceného větrání přímo od rotoru. Nucená výměna vzduchu pomáhá snížit přehřátí hydraulického oleje.

video ZDE:

TŘÍDÍCÍ DRAPÁK

TŘÍDÍCÍ DRAPÁK

Produktivní a odolný. Použití oceli HB400 u čelistí a břitů zajištuje vysokou odolnost. Ložiska v otočných prvcích jsou cementovány a čepy jsou vyrobeny z temperovaného materiálu, aby byla prodloužena životnost zařízení.


video ZDE:

ZASTŘIHOVAČ

ZASTŘIHOVAČ

Jeho ostrý profil čepele ve verzi BTC 560 a jeho zdvojené ostří ve verzi BTC 100 umožňuje vynikající uchopení větve, aby bylo dosaženo výsledku ostrého řezu. Mosazný kryt zajišťuje vysokou pružnost a trvanlivost čepele po celou dobu.  

video ZDE: