Příslušenství Cangini | Staves s.r.o.

Příslušenství Cangini

Chápeme, že každý den pracujete na přeplněných staveništích, a že vaše stroje musí fungovat bezchybně a dlouhou dobu. Kvůli tomu chceme zajistit, aby naše příslušenství bylo vysoce spolehlivé a odolné v náročných podmínkách. Nabízíme vám ty nejlepší produkty a nejlepší technologie, na které se můžete při práci spolehnout.

SROVNÁVACÍ RADLICE S LASEROVÝM NAVÁDĚNÍM

SROVNÁVACÍ RADLICE S LASEROVÝM NAVÁDĚNÍM

Ovládací panel uvnitř kabiny předává povely do řídící jednotky prostřednictvím bezdrátové komunikace. To umožnuje uzavření kabiny, aniž by tomu bránily kabely. Nová stabilizační lyžina snižuje sklon stroje a zlepšuje vyrovnání a zhutnění.

video ZDE:

MULČOVAČ DO LESNÍCH POROSTŮ

MULČOVAČ DO LESNÍCH POROSTŮ

Velký výkon, maximální odolnost. Hydraulické okruhy a motor jsou chlazeny systémem nuceného větrání přímo od rotoru. Nucená výměna vzduchu pomáhá snížit přehřátí hydraulického oleje.

video ZDE:

TŘÍDÍCÍ DRAPÁK

TŘÍDÍCÍ DRAPÁK

Produktivní a odolný. Použití oceli HB400 u čelistí a břitů zajištuje vysokou odolnost. Ložiska v otočných prvcích jsou cementovány a čepy jsou vyrobeny z temperovaného materiálu, aby byla prodloužena životnost zařízení.


video ZDE:

ZASTŘIHOVAČ

ZASTŘIHOVAČ

Jeho ostrý profil čepele ve verzi BTC 560 a jeho zdvojené ostří ve verzi BTC 100 umožňuje vynikající uchopení větve, aby bylo dosaženo výsledku ostrého řezu. Mosazný kryt zajišťuje vysokou pružnost a trvanlivost čepele po celou dobu.  

video ZDE: