Možnosti zařízení pro rypadla a nakladače | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Rozšiřte možnosti vrtacího zařízení pro rypadla a nakladače

Přídavná zařízení Augertorque jsou charakteristická inovativním designem a vysokou kvalitou zpracování, díky čemuž poskytují svým uživatelům řadu výhod, jako například vysokou produktivitu a schopnost práce i ve velmi těžkých podmínkách, tak i nízké náklady na údržbu a provoz zařízení.

Vrtací zařízení

Ucelená řada vrtacích zařízení pro nosiče od 0,7 tuny do více než 45 tun, vrtáky ve třech různých provedeních dle typu zeminy (zemní, heavy duty a skalní) umožňují nalezení vhodného zařízení pro většinu aplikací a pro vrtání v průměrech od 100 mm až do průměru 2,4 m a hloubky až 12 m. Kompaktní rozměry vrtacího zařízení umožňují následovat vrták i pod úroveň terénu a dosáhnout tak větší hloubky, patentované uložení zubů v těle vrtáku předchází jejich ztrátě a přispívá k prodloužení jejich životnosti.

Vrtací zařízení jsou často používána pro vrtání děr při výstavbě plotů, ohradníků, vrtání pilířů, základů pro zídky a protihlukové stěny či sázení stromků, ale také šroubování zemních vrutů. Po jednoduché výměně vrtáku za jiný nástroj je možné vrtací zařízení použít k míchání betonu, frézování pařezů nebo štípání dřeva.

Míchačka Augertorque

Výstavba oplocení často vyžaduje, aby se v malém množstvích namíchal beton, nicméně těžký terén může někdy způsobit, že tradiční metody nebudou vhodné. V těchto případech je k dispozici míchačka Augertorque, která se snadno a rychle připevní k vrtacímu zařízení namísto vrtáku.

Míchání v nepřístupných oblastech, kde nejsou samostatné stroje praktické, nebylo nikdy jednodušší, v
yvrtáte díry požadovaného průměru, vyměníte vrták za míchačku, umícháte beton a sloupky zalijete.

Kompatibilita s vrtacím zařízením: X1500 - 7000MAX
Hrubý objem: 180 litrů
Hloubka míchačky: 690 mm
Průměr míchačky: 724 mm
Hmotnost: 33 kg

Štípací vrták

Pro rychlé a efektivní štípání větších kusů dřeva, padlých stromů na menší, snadno manipulovatelné kusy.

Robustní kónický vrták vyrobený z jednoho kusu se při otáčení zavrtává, rychle prochází skrz dřevěný kus a rozděluje jej do dvou. U větších, resp. delších kusů může být vrták posunut a pokračovat tak v dělení po celé délce.

Kompatibilita s vrtacím zařízením: X1500 – 4500MAX
Délka: 300 mm
Průměr: 180 mm
Hmotnost: 15 kg 

Frézovací vrták

Odstranění pařezů stromů je práce, která je v často hlučná a časově náročná. Pomocí frézovacího vrtáku Augertorque se pařezy postupně odfrézují, s minimálními emisemi hluku a znečištěním okolního prostředí odletujícími štěpinami, což výrazně se snižuje dobu čištění.

Rychlá a snadná manipulace s minimálním nepořádkem v porovnání s tradičním frézování činí tento produkt žádaným pro ty, kteří pracují při přípravě půdy, údržbě parků a lesů.

SP250

Kompatibilita s vrtacím zařízením: X2500 – 4500MAX
Délka: 635 mm
Průměr: 250 mm
Hmotnost: 25 kg 

 

SP350

Kompatibilita s vrtacím zařízením: 5500MAX – 8000MAX
Délka: 675 mm
Průměr: 350 mm
Hmotnost: 33 kg