Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Tandemové válce

Tandemové válce

Řada ručně vedených tandemových válců – Husqvarna LP 6505 a LP 7505 – je ideální pro zhutňování mělkých vrstev na zrnitých zeminách a asfaltu. Díky vysoké odstředivé síle a otáčkám řady LP toho uděláte více za kratší dobu. Tyto stroje jsou plně hydraulické, co se vibrací i pojezdu týče.
Kompaktní konstrukce s velkou světlou výškou pro přejíždění obrubníků, nulovým přesahem a štíhlými boky umožňuje jezdit kolem stěn, sloupků nebo okrajů – prakticky všude, kam vás práce zavede. Zapínání a vypínání vibrací je na obou našich tandemových válcích jednoduché a díky provedení rukojeti tlumící vibrace můžete pracovat i několik hodin.
Modely LP 6505 i LP 7505 jsou vybaveny škrabkami, které udržují bubny čisté, a hydraulickými brzdami s funkcí automatického brzdění, zajišťujícími snadné ovládání a větší bezpečnost. Mezi další standardní prvky patří počítadlo hodin a kontrolka oleje. Dva odklápěcí kryty usnadňují servis a dobíjení baterie. Vestavěný chladič hydraulického oleje snižuje opotřebení součástí a prodlužuje servisní intervaly. Prodlužuje také životnost hydraulických hadic, těsnění a přípojek.