Staves s.r.o.

Tandemové válce

Tandemové válce

Řada ručně vedených tandemových válců – Husqvarna LP 6505 a LP 7505 – je ideální pro zhutňování mělkých vrstev na zrnitých zeminách a asfaltu. Díky vysoké odstředivé síle a otáčkám řady LP toho uděláte více za kratší dobu. Tyto stroje jsou plně hydraulické, co se vibrací i pojezdu týče.
Kompaktní konstrukce s velkou světlou výškou pro přejíždění obrubníků, nulovým přesahem a štíhlými boky umožňuje jezdit kolem stěn, sloupků nebo okrajů – prakticky všude, kam vás práce zavede. Zapínání a vypínání vibrací je na obou našich tandemových válcích jednoduché a díky provedení rukojeti tlumící vibrace můžete pracovat i několik hodin.
Modely LP 6505 i LP 7505 jsou vybaveny škrabkami, které udržují bubny čisté, a hydraulickými brzdami s funkcí automatického brzdění, zajišťujícími snadné ovládání a větší bezpečnost. Mezi další standardní prvky patří počítadlo hodin a kontrolka oleje. Dva odklápěcí kryty usnadňují servis a dobíjení baterie. Vestavěný chladič hydraulického oleje snižuje opotřebení součástí a prodlužuje servisní intervaly. Prodlužuje také životnost hydraulických hadic, těsnění a přípojek.