Rámové elektrocentrály se svářečkou | Půjčovna | Staves s.r.o.

Když potřebujete stavební stroje s perfektním servisem.
Na víkend. Na půl roku. Napořád.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.

Rámové elektrocentrály se svářečkou

Rámové elektrocentrály se svářečkou

Pro svařování v místě bez pevné přípojky elektrického proudu nabízíme elektrocentrály Honda se svářečkou, které jsou schopny poskytnout svařovací proud 40 – 200A pro svařování elektrodou do průměru 4 mm. Elektrocentrály řady EW jsou jako jediné z celé nabídky elektrocentrál svařovat a přitom ještě poskytovat jak třífázový, tak i jednofázový proud.

Jejich proslulá dlouhodobá životnost, minimální požadavky na údržbu a robustnost konstrukce je vyhledávána jak domácími uživateli, tak především profesionálními provozovateli z řad řemeslníků, stavebníků a společností pro údržbu komunikací. Základem elektrocentrály je jednoduchá a odolná konstrukce, spolehlivý start a schopnost dlouhodobě dodávat maximální výkon pro plynulé svařování v terénních podmínkách.

Elektrocentrála EW je vybavena Automatickým Regulátorem Napětí, tzv. AVR. Díky této regulaci je výstupního napětí je elektrocentrála EW přímo určena pro profi uživatele vyžadujícího odolnost, spolehlivost a výkonnost bez kompromisů.

Pohon je zajištěn profesionálním čtyřtaktním motorem modelové řady GX se spolehlivým startováním a dostatečným výkonem pro pohon svařovacího agregátu. Motor i alternátor jsou uloženy v pevném, práškovými barvami lakovaném rámu a zavěšeny na pryžových silentblocích pohlcujících vibrace.

Nejčastější uživatelé elektrocentrál Honda se svářečkou:

  • stavební a montážní firmy
  • instalace strojírenských celků v terénu
  • půjčovny strojů
  • komunální firmy
  • SÚS, technické služby

Někdo se v tom asi rýpal.

Vypadá to, že tohle zboží skladem nemáme. Ale nezoufejte! Co není k prodeji, může být na půjčení, a naopak. Zboží taky umíme sehnat ze zahraničí.

Máte dotaz? Volejte 585 312 444
nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se.