Prodej - Minirypadla Kubota


Minirypadla KUBOTA | Staves.cz

Když se rozhodnete koupit si minirypadlo Kubota, dostanete světovou jedničku. Minirypadla Kubota jsou nejvíce známá a respektovaná pro svou kvalitu a výkonnost.

minibagrJejich životnost a dlouhodobá spolehlivost je dnes již legendární a je to hlavní faktor, proč se rozhodnout pro minibagr Kubota. Všechny modely jsou vybaveny originálními továrními motory Kubota. Hydraulické čerpadlo může díky jejich výkonu a unikátnímu řešení Kubota Load Sensing výjimečně citlivě reagovat na aktuální zátěž všech částí stroje a práce s kubotou je tak v porovnání s konkurencí rychlá a plynulá. Příslovečná japonská posedlost detailem a kvalitou je u kubot doložena stále rostoucí poptávkou po našich minirypadlech a pozicí na trhu jako světové jedničky.

Nabídka minirypadel KUBOTA je nejširší na světě. 19 různých modelů zahrnující váhové kategorie od 850 kg do 9 tun, s nulovým přesahem zádě od 1 do 5 tun. Nikdo nemá širší nabídku minirypadel s nulovým přesahem zádě! Tyto stroje jsou ideální pro práci v těsných prostorech, protože eliminují škody způsobené zadním přesahem. Některé minibagry Kubota dokonce projedou standardními dveřmi! Díky této výjimečné všestrannosti popularita strojů s nulovým přesahem zádě stále roste. Věřit světové jedničce se vyplatí!

Na vzrůstající kriminalitu společnost Kubota reagovala vývojem "Anti Theft" bezpečnostního systému. Je to první systém dodávaný jako standard na trhu minirypadel. Je velmi jednoduchý, nepožaduje žádné složité procedury nebo PIN kódy. Je založen na individuálních předprogramovatelných klíčích, které nahrazují tradiční klíče pro startovací stroje. Klíč má v sobě unikátní identifikační kód uložen na IC čipu a funguje jako moderní imobilizér. Startuje a vypíná motor úplně stejně jako konvenční klíč, otevírá kabinu, nádrž a kryt motoru. Bez klíče je stroj plně imobilizován a jakýkoliv pokus o nastartování nebo vsunutí jiného klíče spustí alarm.

Firma Staves je hrdým a jediným oficiálním dodavatelem minirypadel KUBOTA v České Republice.Staves.cz, Telefon: 585 312 444, E-mail: stavesstaves.cz  |  Zajímavé odkazy
Prodej Servis Půjčovna